Łoziska

Osiedle Ambrozji

15km od Warszawy

Cisza, spokój

Osiedle Ambrozji to inwestycja, którą ukończyliśmy w 2019 roku. To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Komfort posiadania własnego domu z dala od zgiełku miasta, choć w niedalekiej odległości od centrum Warszawy to marzenie wielu osób. My możemy je spełnić. Nasza nowa inwestycja, Osiedle Ambrozja, znajduje się w spokojnej okolicy w Lesznowoli - Łoziskach przy ulicy Fabrycznej. Naszym klientom oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 127 m2. Nasze domy to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, nowoczesny design i funkcjonalne wnętrza. Szlachetne połączenie materiałów od najlepszych dostawców nadaje projektowi Osiedla Ambrozji niezwykłej elegancji i stylu. Ciekawa architektura, kameralna zabudowa oraz atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń otaczająca Osiedle spodobają się każdemu. Inwestycja we własny dom na naszym Osiedlu to rozwiązanie dla ludzi pragnących mieszkać w zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta. Niepowtarzalny charakter Osiedla czyni je miejscem przyjaznym zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli ceniących sobie spokój oraz kontakt z naturą. 

Osiedle Ambrozji to bezpieczna i kameralna przestrzeń, znajdująca się w spokojnej okolicy, charakteryzująca się niską zabudową domów jednorodzinnych. Atutem naszego Osiedla jest jego lokalizacja, która pozwala na łatwy dojazd do centrum Warszawy, m.in. dzięki bliskiej odległości od stacji PKP Nowa Iwiczna oraz dróg szybkiego ruchu. Zgodnie z podpisaną przez PKP PLK SA umową planowana jest także przebudowa linii SKM na trasie Warszawa Okęcie – Czachówek Południowy, która ma się zakończyć wiosną 2017 roku, dzięki czemu do dyspozycji naszych mieszkańców będzie również Szybka Kolej Miejska.

Liczne lokale usługowe znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Osiedla gwarantują szybkie załatwienie najpotrzebniejszych spraw zaledwie o krok od domu. W najbliższej okolicy Osiedla znajdziemy sklepy, punkty usługowe (apteki, bank), obiekty sportowe i centra handlowe. Przyszli mieszkańcy Osiedla Ambrozji, mogą być również spokojni o rozwój swoich dzieci, dzięki dużej liczbie placówek edukacyjnych. W pobliżu Osiedla znajdują się żłobek, przedszkola (zarówno publiczne, jak i prywatne), szkoła podstawowa i gimnazjum, które zapewniają własny autobus dowożący dzieci do szkoły i z powrotem, dzięki czemu najmłodsi mieszkańcy Osiedla będą mogli szybko i bezpiecznie wracać po zajęciach do domu.

rzut1

01. Rzut piętra

rzut2

02. Rzut parteru

Scroll to Top